Szamba Wieluń

SZAMBA BETONOWE WIELUŃ

Konstruujemy wspaniałe i szczelne szamba betonowe dla miejscowości Wieluń. Jako wiodący wytwórca zbiorników na szambo oraz gnojowicę , chcemy zaoferować Państwu najtańszą usługę. Cechuje nas atrakcyjna cena, błyskawiczna odpowiedź, a także kompleksowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe, a także dodatki jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy zapytać nas o sposobność dla miasta Wieluń. W naszej firmie, standardowa usługa to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i osadzenie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba gratis! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Wieluń

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO WIELUŃ

Szamba jest jedną z czołowych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Wieluń. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chlubić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas szybkość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Wieluń bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży i najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wytrzymałego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Wieluń?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera dla miasta Wieluń montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.