Szamba Skierniewice

SZAMBA BETONOWE SKIERNIEWICE

Wytwarzamy wytrzymałe, a także szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Skierniewice. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo, możemy zaoferować Państwu najtańszą opcję. Wyróżnia nas niewielka cena, rychła odpowiedź oraz całościowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec wielu lokalizacji w kraju, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla lokalizacji Skierniewice. W naszej firmie normalna usługa to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję i montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Skierniewice

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Skierniewice

szamba jednokomorowe Skierniewice

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

 

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Szambalodzkie jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miasta Skierniewice. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam szczycić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się usprawnić wszelkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miasta Skierniewice bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Zgierz

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Skierniewice!

9 + 12 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.