Szamba Konstantynów Łódzki

SZAMBA BETONOWE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Produkujemy wytrzymałe i hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Konstantynów Łódzki. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa najlepszą opcję. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, terminowa realizacja, a także pełne podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i komponenty jak np. dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych miejscowości w kraju, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy spytać się o sposobność dla miasta Konstantynów Łódzki. Nasza, tradycyjna oferta zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz osadzenie. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Konstantynów Łódzki

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Konstantynów Łódzki. Ogromne doświadczenie pozwala grupie chwalić się solidną i cenioną marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat staramy się usprawnić wszystkie elementy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Konstantynów Łódzki bierze się z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, zrobione są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Szambo

Konstantynów Łódzki

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Konstantynów Łódzki?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera dla miasta Konstantynów Łódzki montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.