Szamba Opoczno

SZAMBA BETONOWE OPOCZNO

Budujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Opoczno. Jako regionalny sprzedawca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , możemy wystosować dla Państwa najlepszą opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka responsywność, a także pełne podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i komponenty jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla wielu miast w naszym kraju, jak również zagranicy, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy spytać się o aktualność dla miasta Opoczno. W naszej firmie, tradycyjna opcja zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i osadzenie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Opoczno

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO OPOCZNO

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Opoczno. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam szczycić się mocną oraz docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz realizacja zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Opoczno bierze się z wysokiej sprzedaży oraz opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wyprodukowane są z solidnego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Opoczno?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera dla miasta Opoczno montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.