Szamba Łowicz

SZAMBA BETONOWE ŁOWICZ

Wytwarzamy wytrzymałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Łowicz. Jako ogólnopolski sprzedawca zbiorników na szambo i gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować naszym Klientom najlepszą opcję. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, terminowa realizacja oraz pełne podejście do pracy. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak: dekle, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Dla dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać się o sposobność dla miasta Łowicz. W naszej firmie, tradycyjna oferta ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także osadzenie. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Łowicz

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO ŁOWICZ

Szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miasta Łowicz. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie etapy naszej pracy, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy i profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Łowicz bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Łowicz?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera dla miasta Łowicz montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.