Szamba Kutno

SZAMBA BETONOWE KUTNO

Konstruujemy wysokiej jakości, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Kutno. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, chcemy zaoferować Państwu najlepszą usługę. Wyróżnia nas mała cena, rychła responsywność i całościowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i dodatki takie jak: dekle, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miast z Polski, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać się o dostępność dla miejscowości Kutno. W naszej firmie standardowa usługa to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Kutno

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Kutno

szamba jednokomorowe Kutno

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Firma szambalodzkie jest jedną z głównych ogólnokrajowych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Kutno. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu, a także dobrych relacjach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od początku staramy się przyspieszyć wszelkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Kutno bierze się z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Radomsko

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Kutno!

9 + 10 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.