Szamba Sieradz

SZAMBA BETONOWE SIERADZ

Produkujemy wytrzymałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Sieradz. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie wystosować Państwu najlepszą opcję. Charakteryzuje nas niska cena, błyskawiczna responsywność oraz kompleksowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych lokalizacji w kraju, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę spytać nas o aktualność dla lokalizacji Sieradz. Nasza standardowa oferta zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję i montaż szamba gratis! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Sieradz

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Sieradz

szamba jednokomorowe Sieradz

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

 

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

 

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

 

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Szambalodzkie jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miasta Sieradz. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia klienta oraz realizacja sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie etapy naszej działalności, żeby nic nie spowolniło wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Sieradz bierze początek z wysokiej sprzedaży i najlepszych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Kutno

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Sieradz!

12 + 6 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.