Szamba Piotrków Trybunalski

SZAMBA BETONOWE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Produkujemy wytrzymałe, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Piotrków Trybunalski. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo, chcemy przygotować naszym Klientom najlepszą usługę. Cechuje nas niska cena, błyskawiczna responsywność oraz całościowe podejście. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, a także komponenty jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych miast w kraju, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać nas o sposobność dla miejscowości Piotrków Trybunalski. Nasza standardowa usługa zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Łódź

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Piotrków Trybunalski

szamba jednokomorowe Piotrków Trybunalski

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Firma szambalodzkie jest jedną z czołowych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Piotrków Trybunalski. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Piotrków Trybunalski bierze początek z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystywane są przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Zduńska Wola

Zostaw wiadomość dla Szamba Piotrków Trybunalski!

1 + 9 =
Szambo

Piotrków Trybunalski

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.