Szamba Ozorków

SZAMBA BETONOWE OZORKÓWA

Wytwarzamy wytrzymałe oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Ozorków. Jako ogólnopolski producent zbiorników na szambo, a także kanałów samochodowych, chcemy zaoferować naszym Klientom najlepszą usługę. Cechuje nas niska cena, rychła responsywność, a także pełne podejście do zadania. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe oraz komponenty jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu miejscowości w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę zapytać się o dostępność dla lokalizacji Ozorków. W firmie szamba, tradycyjna oferta to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba gratis! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Ozorków

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO OZORKÓW

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnopolskich przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miasta Ozorków. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie chlubić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia Państwa oraz realizacja usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Ozorków bierze początek z ogromnej sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Ozorków?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera dla miasta Ozorków montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.