Szamba Tomaszów Mazowiecki

SZAMBA BETONOWE TOMASZÓW MAZOWIECKI

Produkujemy wysokiej jakości i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Tomaszów Mazowiecki. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, chcemy przygotować dla Państwa wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas mała cena, rychła responsywność i całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także akcesoria jak np. dekle, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby miejscowości w naszym kraju, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać nas o sposobność dla miejscowości Tomaszów Mazowiecki. W firmie szambalodzkie normalna oferta zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję i montaż szamba gratis! Transport jest tani i ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Tomaszów Mazowiecki

szamba jednokomorowe Tomaszów Mazowiecki

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miasta Tomaszów Mazowiecki. Bardzo duże doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zjednywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od dawna staramy się przyspieszyć wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też tani transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Tomaszów Mazowiecki bierze początek z ogromnej sprzedaży i opracowanych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystywane są przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Pabianice

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Tomaszów Mazowiecki!

10 + 10 =
Szambo

Tomaszów Mazowiecki

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.