Szamba Łódź

SZAMBA BETONOWE ŁÓDŹ

Konstruujemy wysokiej jakości i hermetyczne szamba betonowe dla miasta Łódź. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszą opcję. Cechuje nas niska cena, rychła realizacja, a także kompleksowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz komponenty takie jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych miast w kraju, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać się o sposobność dla miasta Łódź. W firmie szambaslaskie tradycyjna oferta zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Łódź

SZAMBA W ŁODZI

Jako firma, która od lat produkuje betonowe szamba, mamy najlepsze ceny szamb na rynku. Biorąc pod uwagę niski koszt transportu zbiorników, klient może liczyć na niski koszt inwestycji w całkowity koszt zakupu szamba betonowego w Łodzi i okolicach.

Jako wiodący producent szamb betonowych w Łodzi możemy zapewnić naszym klientom różnorodne usługi w zakresie sprzedaży, transportu i dostawy szamba. Posiadamy własny transport, który dowiezie zakupiony zbiornik w dowolne miejsce w Łodzi. Nasze szamba betonowe posiadają atesty i niezbędne pozwolenia, dzięki nowoczesnym metodom produkcji oraz wysokiej jakości materiałom mogą służyć przez wiele lat. W ramach kompleksowej obsługi klienta zapewniamy również profesjonalny montaż szamba, który wykonają nasi doświadczeni fachowcy. Jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem, dzięki czemu klient może zaufać naszemu profesjonalnemu i rzetelnemu traktowaniu, minimalizując jednocześnie ryzyko i koszty związane z zakupem u pośredników.

Nasze zbiorniki dostępne są w różnych rozmiarach, w tym w tych najbardziej popularnych. W przypadku poszukiwania dużego zbiornika do szamba również służymy pomocą. Jak mogę kupić betonowe szamba? Miasto Łódź może liczyć na kompleksową jakość usług – zarówno w zakresie produkcji szamb, jak i profesjonalnego doradztwa w doborze odpowiedniej pojemności. Zapewniamy krótkie terminy dostaw oraz bezpieczny i sprawny transport. W celu zakupu szamba skontaktuj się z naszym konsultantem, który omówi szczegóły zamówienia.

Bez wątpienia jesteśmy godnym polecenia partnerem z długą historią sukcesów. Objętość zbiornika przeznaczonego do użytku domowego należy ustalić po uwzględnieniu ilości ścieków odprowadzanych z gospodarstwa oraz pojemności szamba. Który szambo jest najlepszy? Miasto Łódź może liczyć na fachową pomoc naszych przedstawicieli handlowych, którzy pomogą w doborze odpowiedniej wielkości zbiornika. Statystyka może być korzystna – jedna osoba zużywa około 100-200 litrów wody dziennie. Pojemność szamba można określić mnożąc liczbę osób w gospodarstwie domowym, ilość wytwarzanych ścieków i czas przebywania nieczystości w zbiorniku. Niezawodne i ekonomiczne szambo betonowe Łódź jest do Twojej dyspozycji!

 

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO ŁÓDŹ

szamba jednokomorowe łódź

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Firma szambaslaskie jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Łódź. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chlubić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Łódź bierze początek z wysokiej sprzedaży oraz opracowanych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze u nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Piotrków Trybunalski

Zostaw wiadomość dla Szamba Łódzkie!

14 + 11 =
Szambo

al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.