Szamba Radomsko

SZAMBA BETONOWE RADOMSKO

Konstruujemy wytrzymałe oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Radomsko. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo, chcemy wystosować naszym Klientom najtańszą usługę. Charakteryzuje nas mała cena, szybka responsywność oraz kompleksowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miejscowości z Polski, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla lokalizacji Radomsko. W naszej firmie standardowa oferta to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lat gwarancji i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Radomsko

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Radomsko

szamba jednokomorowe Radomsko

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Firma szambalodzkie jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm sprzedających szamba betonowe dla miasta Radomsko. Bardzo duże doświadczenie pozwala firmie szczycić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsłużenia Państwa oraz realizacja usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Radomsko bierze początek z ogromnej sprzedaży i opracowanych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Skierniewice

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Radomsko!

8 + 3 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.