Szamba Bełchatów

SZAMBA BETONOWE BEŁCHATÓW

Wytwarzamy wytrzymałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Bełchatów. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo, możemy wystosować Państwu wyróżniającą się opcję. Cechuje nas mała cena, rychła odpowiedź i całościowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i komponenty jak np. dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby lokalizacji w naszym kraju, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy dopytać nas o dostępność dla lokalizacji Bełchatów. W firmie szambalodzkie standardowa opcja zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lat gwarancji i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Bełchatów

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Bełchatów

szamba jednokomorowe Bełchatów

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miasta Bełchatów. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną oraz docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz realizacja sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miejscowości Bełchatów bierze się z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

Zostaw wiadomość dla Szamba Bełchatów!

15 + 13 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.