Szamba Zduńska Wola

SZAMBA BETONOWE ZDUŃSKA WOLA

Budujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Zduńska Wola. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, chcemy zaoferować naszym Klientom najtańszą opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka odpowiedź oraz całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz komponenty jak: dekle, płyty grodziowe, czy kominki. Dla licznych lokalizacji w kraju, mamy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać się o sposobność dla miejscowości Zduńska Wola. Nasza standardowa usługa ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Czy ktoś ma firmę zajmującą się profesjonalnie montażem szamba betonowego w mieście Zduńska Wola? Oczywiście. Wybieraj świadomie i nie idź na kompromis! Zobacz jakie praktyczne szambo mamy w miejscowości Zduńska Wola. W naszym sklepie dostępne są tylko zweryfikowane modele, co pozwoli uniknąć problemów podczas eksploatacji. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy i zamontujemy nowoczesne, atestowane zbiorniki betonowe.

Jaki jest nasz ostateczny cel? Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta i pełnego zaufania w długim okresie. Jeśli interesuje Cię szambo betonowe jedno- lub dwukomorowe, które można zamontować, dobrze trafiłeś! Nasze produkty wyróżnia szczelność, która jest najważniejszą cechą szamba betonowego. W miejscowości Zduńska Wola, jak w każdym mieście w okolicy, wyciek może mieć szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i spowodować duże kłopoty. Chcemy, aby każdy mieszkaniec miał dostęp do sprawnego i efektywnego systemu utylizacji odpadów.

Zamów szambo i przekonaj się jak ważne jest przestrzeganie zaplanowanej usługi. Obawiasz się, że nie będziesz miał bezpośredniej kontroli nad projektami, które dla Ciebie podejmujemy? Obiecujemy, że ten problem nie wystąpi. Każdą drobną zmianę w harmonogramie uwzględniamy w komunikacji z podmiotem odpowiedzialnym za zlecenie. Nasi klienci rozumieją koszt usługi i wartość specjalisty. Zainstalowanie trwałego i niezawodnego szamba betonowego w przystępnej cenie nie jest fantazją. Chcesz poznać szczegóły techniczne? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

szamba betonowe Zduńska Wola

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Zduńska Wola

szamba jednokomorowe Zduńska Wola

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

 

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Szambalodzkie jest jedną z czołowych ogólnopolskich firm oferujących szamba betonowe dla miasta Zduńska Wola. Znamienne doświadczenie pozwala nam chwalić się solidną oraz docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na pozyskiwaniu i dobrych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz uskutecznienie usługi. Od dawna staramy się przyspieszyć wszelkie kroki naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Zduńska Wola wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży i opracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Sieradz

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Zduńska Wola!

8 + 7 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.