Szamba Pabianice

SZAMBA BETONOWE PABIANICE

Wytwarzamy wytrzymałe oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Pabianice. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, błyskawiczna realizacja i całościowe podejście. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, a także komponenty jak np. podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec wielu lokalizacji w kraju, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla miasta Pabianice. W naszej firmie standardowa oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Pabianice

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Pabianice

szamba jednokomorowe Pabianice

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

 

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Szambalodzkie jest jedną z głównych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Pabianice. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chwalić się mocną i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska cena za szambo betonowe dla miasta Pabianice bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas szczelne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Łódź

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Pabianice!

15 + 12 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.