Szamba Zgierz

SZAMBA BETONOWE ZGIERZ

Budujemy solidne, a także szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Zgierz. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie wystosować naszym Klientom najlepszą usługę. Cechuje nas mała cena, błyskawiczna responsywność, a także całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i komponenty jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miast w kraju, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę dopytać się o sposobność dla miejscowości Zgierz. W firmie szambalodzkie normalna usługa ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lat gwarancji oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi, a także ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Zgierz

NASZE ZBIORNIKI NA SZAMBO

Obsługiwanych miast

lata gwarancji

rozmiarów zbiorników

%

Zadowolonych Klientów

SZAMBO Zgierz

szamba jednokomorowe Zgierz

ZBIORNIKI JEDNOKOMOROWE

szamba dwukomorowe

ZBIORNIKI DWUKOMOROWE

szamba wielokomorowe

ZBIORNIKI WIELOKOMOROWE

DODATKI

kominki rewizyjne
dekle żeliwne
płyty przejazdowe
sygnalizatory napełnienia
szybkozłączki

SZAMBA JEDNOKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
4m3 240x200x105
5m3 240x200x135
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

SZAMBA DWUKOMOROWE

Pojemność Wymiary
– dł. x szer. x wys. (cm)
Cena
6m3 240x200x155
8m3 300x240x140
10m3 300x240x175
12m3 350x240x175
12m3 300x240x200

Cena nie zawiera kosztów transportu. Transport ustalamy telefonicznie.

Szamba ekologiczne i zbiorniki na deszczówkę

Firma szambalodzkie jest jedną z czołowych ogólnopolskich firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Zgierz. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam szczycić się solidną i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Zgierz bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz najlepszych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Bełchatów

 

Zostaw wiadomość dla Szamba Zgierz!

8 + 11 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.